trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 08:14 | |
Líbeznická | 08:15 | |
Březiněveská | 08:16 | |
Kobylisy | 08:17 | |
Ke Stírce | 08:18 | |
Hercovka | 08:20 | |
Nad Trojou | 08:23 | |
Trojská | 08:24 | |
Nádraží Holešovice | 08:26 | |
Výstaviště Holešovice | 08:28 | |
Veletržní palác | 08:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost