trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čechovo náměstí | 10:25 | |
Vršovické náměstí | 10:26 | |
Ruská | 10:27 | |
Krymská | 10:28 | |
Jana Masaryka | 10:30 | |
Náměstí Míru | 10:32 | |
I. P. Pavlova | 10:34 | |
Muzeum | 10:35 | |
Italská | 10:37 | |
Vinohradská tržnice | 10:38 | |
Jiřího z Poděbrad | 10:39 | |
Radhošťská | 10:41 | |
Flora | 10:43 | |
Olšanské hřbitovy | 10:44 | |
Želivského | 10:45 | |
Želivského | 10:46 | |
Vinohradské hřbitovy | 10:47 | |
Krematorium Strašnice | 10:48 | |
Vozovna Strašnice | 10:49 | |
Vinice | 10:50 | |
Solidarita | 10:51 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 10:52 | |
Nové Strašnice | 10:53 | |
Černokostelecká | 11:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost