trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černokostelecká | 15:58 | |
Nové Strašnice | 15:59 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 16:00 | |
Solidarita | 16:01 | |
Vozovna Strašnice | 16:02 | |
Krematorium Strašnice | 16:03 | |
Vinohradské hřbitovy | 16:04 | |
Želivského | 16:05 | |
Želivského | 16:06 | |
Olšanské hřbitovy | 16:07 | |
Flora | 16:08 | |
Radhošťská | 16:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 16:11 | |
Vinohradská tržnice | 16:12 | |
Italská | 16:13 | |
Muzeum | 16:15 | |
I. P. Pavlova | 16:17 | |
Náměstí Míru | 16:19 | |
Jana Masaryka | 16:21 | |
Krymská | 16:22 | |
Ruská | 16:23 | |
Vršovické náměstí | 16:25 | |
Čechovo náměstí | 16:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost