jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
13
Čechovo náměstí - Vozovna Strašnice
trasa
zastávka
čas
Čechovo náměstí
19:41
vystoupit »
Koh-i-noor
19:43
vystoupit »
Slavia
19:45
vystoupit »
Kubánské náměstí
19:46
vystoupit »
Průběžná
19:48
vystoupit »
Strašnická
19:50
vystoupit »
Vozovna Strašnice
19:51
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.