trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Strašnice | 04:58 | |
Krematorium Strašnice | 04:59 | |
Vinohradské hřbitovy | 05:00 | |
Želivského | 05:01 | |
Mezi Hřbitovy | 05:03 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 05:04 | |
Biskupcova | 05:05 | |
Krejcárek | 05:08 | |
Palmovka | 05:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost