trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 11:20 | |
Sídliště Hloubětín | 11:21 | |
Hloubětín | 11:22 | |
Kbelská | 11:23 | |
Nademlejnská | 11:24 | |
U Elektry | 11:24 | |
Podkovářská | 11:25 | |
Kabešova | 11:26 | |
Nádraží Libeň | 11:28 | |
Multiaréna Praha | 11:30 | |
Ocelářská | 11:31 | |
Balabenka | 11:32 | |
Palmovka | 11:34 | |
Palmovka | 11:35 | |
Libeňský most | 11:37 | |
Maniny | 11:39 | |
U Průhonu | 11:41 | |
Ortenovo náměstí | 11:42 | |
Nádraží Holešovice | 11:44 | |
Výstaviště Holešovice | 11:46 | |
Veletržní palác | 11:47 | |
Strossmayerovo náměstí | 11:48 | |
Kamenická | 11:50 | |
Letenské náměstí | 11:51 | |
Korunovační | 11:52 | |
Sparta | 11:53 | |
Chotkovy sady | 11:56 | |
Malostranská | 11:59 | |
Malostranské náměstí | 12:01 | |
Hellichova | 12:02 | |
Újezd | 12:04 | |
Švandovo divadlo | 12:05 | |
Arbesovo náměstí | 12:06 | |
Anděl | 12:09 | |
Na Knížecí | 12:11 | |
Plzeňka | 12:12 | |
Smíchovské nádraží | 12:14 | |
ČSAD Smíchov | 12:16 | |
Lihovar | 12:17 | |
Zlíchov | 12:19 | |
Hlubočepy | 12:22 | |
Geologická | 12:24 | |
K Barrandovu | 12:25 | |
Chaplinovo náměstí | 12:26 | |
Poliklinika Barrandov | 12:27 | |
Sídliště Barrandov | 12:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost