trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 22:49 | |
Sídliště Hloubětín | 22:50 | |
Hloubětín | 22:51 | |
Kbelská | 22:52 | |
Nademlejnská | 22:53 | |
U Elektry | 22:53 | |
Podkovářská | 22:54 | |
Kabešova | 22:55 | |
Nádraží Libeň | 22:57 | |
Multiaréna Praha | 22:59 | |
Ocelářská | 23:00 | |
Balabenka | 23:01 | |
Palmovka | 23:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost