trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 16:37 | |
Stodůlky | 16:39 | |
Luka | 16:41 | |
Lužiny | 16:42 | |
Hůrka | 16:44 | |
Nové Butovice | 16:45 | |
Jinonice | 16:47 | |
Radlická | 16:49 | |
Smíchovské nádraží | 16:52 | |
Anděl | 16:54 | |
Karlovo náměstí | 16:56 | |
Národní třída | 16:57 | |
Můstek - B | 16:58 | |
Náměstí Republiky | 17:00 | |
Florenc - B | 17:01 | |
Křižíkova | 17:03 | |
Invalidovna | 17:05 | |
Palmovka | 17:06 | |
Českomoravská | 17:08 | |
Vysočanská | 17:10 | |
Kolbenova | 17:12 | |
Hloubětín | 17:14 | |
Rajská zahrada | 17:16 | |
Černý Most | 17:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost