trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 20:40 | |
Rajská zahrada | 20:42 | |
Hloubětín | 20:44 | |
Kolbenova | 20:46 | |
Vysočanská | 20:48 | |
Českomoravská | 20:49 | |
Palmovka | 20:51 | |
Invalidovna | 20:53 | |
Křižíkova | 20:55 | |
Florenc - B | 20:56 | |
Náměstí Republiky | 20:58 | |
Můstek - B | 20:59 | |
Národní třída | 21:01 | |
Karlovo náměstí | 21:02 | |
Anděl | 21:04 | |
Smíchovské nádraží | 21:06 | |
Radlická | 21:09 | |
Jinonice | 21:11 | |
Nové Butovice | 21:13 | |
Hůrka | 21:14 | |
Lužiny | 21:16 | |
Luka | 21:17 | |
Stodůlky | 21:19 | |
Zličín | 21:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost