trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 17:40 | |
Rajská zahrada | 17:42 | |
Hloubětín | 17:44 | |
Kolbenova | 17:46 | |
Vysočanská | 17:48 | |
Českomoravská | 17:49 | |
Palmovka | 17:51 | |
Invalidovna | 17:53 | |
Křižíkova | 17:55 | |
Florenc - B | 17:56 | |
Náměstí Republiky | 17:58 | |
Můstek - B | 17:59 | |
Národní třída | 18:01 | |
Karlovo náměstí | 18:02 | |
Anděl | 18:04 | |
Smíchovské nádraží | 18:06 | |
Radlická | 18:09 | |
Jinonice | 18:11 | |
Nové Butovice | 18:13 | |
Hůrka | 18:14 | |
Lužiny | 18:16 | |
Luka | 18:17 | |
Stodůlky | 18:19 | |
Zličín | 18:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost