trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 15:25 | |
Stodůlky | 15:27 | |
Luka | 15:29 | |
Lužiny | 15:30 | |
Hůrka | 15:32 | |
Nové Butovice | 15:33 | |
Jinonice | 15:35 | |
Radlická | 15:37 | |
Smíchovské nádraží | 15:40 | |
Anděl | 15:42 | |
Karlovo náměstí | 15:44 | |
Národní třída | 15:45 | |
Můstek - B | 15:46 | |
Náměstí Republiky | 15:48 | |
Florenc - B | 15:49 | |
Křižíkova | 15:51 | |
Invalidovna | 15:53 | |
Palmovka | 15:54 | |
Českomoravská | 15:56 | |
Vysočanská | 15:58 | |
Kolbenova | 16:00 | |
Hloubětín | 16:02 | |
Rajská zahrada | 16:04 | |
Černý Most | 16:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost