trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 11:40 | |
Rajská zahrada | 11:42 | |
Hloubětín | 11:44 | |
Kolbenova | 11:46 | |
Vysočanská | 11:48 | |
Českomoravská | 11:49 | |
Palmovka | 11:51 | |
Invalidovna | 11:53 | |
Křižíkova | 11:55 | |
Florenc - B | 11:56 | |
Náměstí Republiky | 11:58 | |
Můstek - B | 11:59 | |
Národní třída | 12:01 | |
Karlovo náměstí | 12:02 | |
Anděl | 12:04 | |
Smíchovské nádraží | 12:06 | |
Radlická | 12:09 | |
Jinonice | 12:11 | |
Nové Butovice | 12:13 | |
Hůrka | 12:14 | |
Lužiny | 12:16 | |
Luka | 12:17 | |
Stodůlky | 12:19 | |
Zličín | 12:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost