trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 18:19 | |
Stodůlky | 18:21 | |
Luka | 18:23 | |
Lužiny | 18:24 | |
Hůrka | 18:26 | |
Nové Butovice | 18:27 | |
Jinonice | 18:29 | |
Radlická | 18:31 | |
Smíchovské nádraží | 18:34 | |
Anděl | 18:36 | |
Karlovo náměstí | 18:38 | |
Národní třída | 18:39 | |
Můstek - B | 18:40 | |
Náměstí Republiky | 18:42 | |
Florenc - B | 18:43 | |
Křižíkova | 18:45 | |
Invalidovna | 18:47 | |
Palmovka | 18:48 | |
Českomoravská | 18:50 | |
Vysočanská | 18:52 | |
Kolbenova | 18:54 | |
Hloubětín | 18:56 | |
Rajská zahrada | 18:58 | |
Černý Most | 19:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost