trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 16:49 | |
Stodůlky | 16:51 | |
Luka | 16:53 | |
Lužiny | 16:54 | |
Hůrka | 16:56 | |
Nové Butovice | 16:57 | |
Jinonice | 16:59 | |
Radlická | 17:01 | |
Smíchovské nádraží | 17:04 | |
Anděl | 17:06 | |
Karlovo náměstí | 17:08 | |
Národní třída | 17:09 | |
Můstek - B | 17:10 | |
Náměstí Republiky | 17:12 | |
Florenc - B | 17:13 | |
Křižíkova | 17:15 | |
Invalidovna | 17:17 | |
Palmovka | 17:18 | |
Českomoravská | 17:20 | |
Vysočanská | 17:22 | |
Kolbenova | 17:24 | |
Hloubětín | 17:26 | |
Rajská zahrada | 17:28 | |
Černý Most | 17:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost