trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 08:30 | |
Pobřežní cesta | 08:31 | |
Přístaviště | 08:32 | |
Dvorce | 08:34 | |
Kublov | 08:36 | |
Podolská vodárna | 08:38 | |
Výtoň | 08:40 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 08:41 | |
Palackého náměstí | 08:42 | |
Karlovo náměstí | 08:44 | |
Novoměstská radnice | 08:45 | |
Lazarská | 08:46 | |
Vodičkova | 08:47 | |
Václavské náměstí | 08:49 | |
Jindřišská | 08:50 | |
Masarykovo nádraží | 08:52 | |
Bílá labuť | 08:54 | |
Florenc | 08:55 | |
Karlínské náměstí | 08:56 | |
Křižíkova | 08:57 | |
Urxova | 08:58 | |
Invalidovna | 09:00 | |
Palmovka | 09:03 | |
Libeňský zámek | 09:04 | |
U Kříže | 09:05 | |
Vosmíkových | 09:06 | |
Bulovka | 09:08 | |
Vychovatelna | 09:10 | |
Okrouhlická | 09:11 | |
Ke Stírce | 09:12 | |
Kobylisy | 09:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost