trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 12:30 | |
Pobřežní cesta | 12:31 | |
Přístaviště | 12:32 | |
Dvorce | 12:34 | |
Kublov | 12:36 | |
Podolská vodárna | 12:38 | |
Výtoň | 12:40 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 12:41 | |
Palackého náměstí | 12:42 | |
Karlovo náměstí | 12:44 | |
Novoměstská radnice | 12:45 | |
Lazarská | 12:46 | |
Vodičkova | 12:47 | |
Václavské náměstí | 12:49 | |
Jindřišská | 12:50 | |
Masarykovo nádraží | 12:52 | |
Bílá labuť | 12:54 | |
Florenc | 12:55 | |
Karlínské náměstí | 12:56 | |
Křižíkova | 12:57 | |
Urxova | 12:58 | |
Invalidovna | 13:00 | |
Palmovka | 13:03 | |
Libeňský zámek | 13:04 | |
U Kříže | 13:05 | |
Vosmíkových | 13:06 | |
Bulovka | 13:08 | |
Vychovatelna | 13:10 | |
Okrouhlická | 13:11 | |
Ke Stírce | 13:12 | |
Kobylisy | 13:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost