trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 07:41 | |
Pobřežní cesta | 07:42 | |
Přístaviště | 07:43 | |
Dvorce | 07:45 | |
Kublov | 07:47 | |
Podolská vodárna | 07:49 | |
Výtoň | 07:51 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 07:52 | |
Palackého náměstí | 07:53 | |
Karlovo náměstí | 07:55 | |
Novoměstská radnice | 07:56 | |
Lazarská | 07:57 | |
Vodičkova | 07:58 | |
Václavské náměstí | 08:00 | |
Jindřišská | 08:01 | |
Masarykovo nádraží | 08:03 | |
Bílá labuť | 08:05 | |
Florenc | 08:06 | |
Karlínské náměstí | 08:07 | |
Křižíkova | 08:08 | |
Urxova | 08:09 | |
Invalidovna | 08:11 | |
Palmovka | 08:14 | |
Libeňský zámek | 08:15 | |
U Kříže | 08:16 | |
Vosmíkových | 08:17 | |
Bulovka | 08:19 | |
Vychovatelna | 08:21 | |
Okrouhlická | 08:22 | |
Ke Stírce | 08:23 | |
Kobylisy | 08:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost