trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 09:45 | |
Pobřežní cesta | 09:46 | |
Přístaviště | 09:47 | |
Dvorce | 09:49 | |
Kublov | 09:51 | |
Podolská vodárna | 09:53 | |
Výtoň | 09:55 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 09:56 | |
Palackého náměstí | 09:57 | |
Karlovo náměstí | 09:59 | |
Novoměstská radnice | 10:00 | |
Lazarská | 10:01 | |
Vodičkova | 10:02 | |
Václavské náměstí | 10:04 | |
Jindřišská | 10:05 | |
Masarykovo nádraží | 10:07 | |
Bílá labuť | 10:09 | |
Florenc | 10:10 | |
Karlínské náměstí | 10:11 | |
Křižíkova | 10:12 | |
Urxova | 10:13 | |
Invalidovna | 10:15 | |
Palmovka | 10:18 | |
Libeňský zámek | 10:19 | |
U Kříže | 10:20 | |
Vosmíkových | 10:21 | |
Bulovka | 10:23 | |
Vychovatelna | 10:25 | |
Okrouhlická | 10:26 | |
Ke Stírce | 10:27 | |
Kobylisy | 10:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost