trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Prašný most | 20:48 | |
Vítězné náměstí | 20:50 | |
Dejvická | 20:52 | |
Thákurova | 20:53 | |
Hadovka | 20:54 | |
Na Pískách | 20:55 | |
Bořislavka | 20:56 | |
Sídliště Červený Vrch | 20:57 | |
Červený Vrch | 20:59 | |
Nádraží Veleslavín | 21:00 | |
Nad Džbánem | 21:01 | |
Vozovna Vokovice | 21:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost