jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
2
Sídliště Petřiny - Prašný most
trasa
zastávka
čas
Sídliště Petřiny
20:38
vystoupit »
Petřiny
20:39
vystoupit »
Větrník
20:40
vystoupit »
Vojenská nemocnice
20:41
vystoupit »
Baterie
20:43
vystoupit »
Ořechovka
20:44
vystoupit »
Sibeliova
20:45
vystoupit »
Vozovna Střešovice
20:46
vystoupit »
Prašný most
20:48
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.