jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
2
Prašný most - Sídliště Petřiny
trasa
zastávka
čas
Prašný most
06:23
vystoupit »
Vozovna Střešovice
06:24
vystoupit »
Sibeliova
06:26
vystoupit »
Ořechovka
06:27
vystoupit »
Baterie
06:28
vystoupit »
Vojenská nemocnice
06:30
vystoupit »
Větrník
06:31
vystoupit »
Petřiny
06:32
vystoupit »
Sídliště Petřiny
06:39
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.