trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Strašnice | 06:16 | |
Krematorium Strašnice | 06:17 | |
Vinohradské hřbitovy | 06:18 | |
Želivského | 06:19 | |
Želivského | 06:20 | |
Olšanské hřbitovy | 06:21 | |
Flora | 06:22 | |
Olšanské náměstí | 06:24 | |
Lipanská | 06:25 | |
Husinecká | 06:27 | |
Hlavní nádraží | 06:29 | |
Masarykovo nádraží | 06:31 | |
Náměstí Republiky | 06:33 | |
Dlouhá třída | 06:34 | |
Čechův most | 06:37 | |
Malostranská | 06:39 | |
Chotkovy sady | 06:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost