trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 17:37 | |
Pobřežní cesta | 17:38 | |
Přístaviště | 17:39 | |
Dvorce | 17:41 | |
Kublov | 17:43 | |
Podolská vodárna | 17:45 | |
Výtoň | 17:47 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 17:48 | |
Palackého náměstí | 17:49 | |
Karlovo náměstí | 17:51 | |
Novoměstská radnice | 17:52 | |
Národní třída | 17:54 | |
Národní divadlo | 17:55 | |
Národní divadlo | 17:56 | |
Staroměstská | 17:58 | |
Malostranská | 18:00 | |
Chotkovy sady | 18:03 | |
Hradčanská | 18:04 | |
Prašný most | 18:06 | |
Vozovna Střešovice | 18:08 | |
Sibeliova | 18:10 | |
Ořechovka | 18:11 | |
Baterie | 18:12 | |
Vojenská nemocnice | 18:14 | |
Větrník | 18:15 | |
Petřiny | 18:16 | |
Sídliště Petřiny | 18:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost