trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 15:37 | |
Pobřežní cesta | 15:38 | |
Přístaviště | 15:39 | |
Dvorce | 15:41 | |
Kublov | 15:43 | |
Podolská vodárna | 15:45 | |
Výtoň | 15:47 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 15:48 | |
Palackého náměstí | 15:49 | |
Karlovo náměstí | 15:51 | |
Novoměstská radnice | 15:52 | |
Národní třída | 15:54 | |
Národní divadlo | 15:55 | |
Národní divadlo | 15:56 | |
Staroměstská | 15:58 | |
Malostranská | 16:00 | |
Chotkovy sady | 16:03 | |
Hradčanská | 16:04 | |
Prašný most | 16:06 | |
Vozovna Střešovice | 16:08 | |
Sibeliova | 16:10 | |
Ořechovka | 16:11 | |
Baterie | 16:12 | |
Vojenská nemocnice | 16:14 | |
Větrník | 16:15 | |
Petřiny | 16:16 | |
Sídliště Petřiny | 16:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost