trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Petřiny | 14:18 | |
Petřiny | 14:19 | |
Větrník | 14:20 | |
Vojenská nemocnice | 14:21 | |
Baterie | 14:23 | |
Ořechovka | 14:24 | |
Sibeliova | 14:25 | |
Vozovna Střešovice | 14:26 | |
Prašný most | 14:28 | |
Hradčanská | 14:30 | |
Chotkovy sady | 14:32 | |
Malostranská | 14:35 | |
Staroměstská | 14:36 | |
Karlovy lázně | 14:37 | |
Národní divadlo | 14:40 | |
Národní třída | 14:42 | |
Karlovo náměstí | 14:44 | |
Moráň | 14:45 | |
Palackého náměstí | 14:46 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 14:47 | |
Výtoň | 14:48 | |
Podolská vodárna | 14:52 | |
Kublov | 14:53 | |
Dvorce | 14:54 | |
Přístaviště | 14:56 | |
Pobřežní cesta | 14:57 | |
Nádraží Braník | 15:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost