trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 23:05 | |
Rajská zahrada | 23:07 | |
Hloubětín | 23:09 | |
Kolbenova | 23:11 | |
Vysočanská | 23:13 | |
Českomoravská | 23:14 | |
Palmovka | 23:16 | |
Invalidovna | 23:18 | |
Křižíkova | 23:20 | |
Florenc - B | 23:21 | |
Náměstí Republiky | 23:23 | |
Můstek - B | 23:24 | |
Národní třída | 23:26 | |
Karlovo náměstí | 23:27 | |
Anděl | 23:29 | |
Smíchovské nádraží | 23:31 | |
Radlická | 23:34 | |
Jinonice | 23:36 | |
Nové Butovice | 23:38 | |
Hůrka | 23:39 | |
Lužiny | 23:41 | |
Luka | 23:42 | |
Stodůlky | 23:44 | |
Zličín | 23:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost