trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 10:43 | |
Stodůlky | 10:45 | |
Luka | 10:47 | |
Lužiny | 10:48 | |
Hůrka | 10:50 | |
Nové Butovice | 10:51 | |
Jinonice | 10:53 | |
Radlická | 10:55 | |
Smíchovské nádraží | 10:58 | |
Anděl | 11:00 | |
Karlovo náměstí | 11:02 | |
Národní třída | 11:03 | |
Můstek - B | 11:04 | |
Náměstí Republiky | 11:06 | |
Florenc - B | 11:07 | |
Křižíkova | 11:09 | |
Invalidovna | 11:11 | |
Palmovka | 11:12 | |
Českomoravská | 11:14 | |
Vysočanská | 11:16 | |
Kolbenova | 11:18 | |
Hloubětín | 11:20 | |
Rajská zahrada | 11:22 | |
Černý Most | 11:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost