trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 06:10 | |
Stodůlky | 06:12 | |
Luka | 06:14 | |
Lužiny | 06:15 | |
Hůrka | 06:17 | |
Nové Butovice | 06:18 | |
Jinonice | 06:20 | |
Radlická | 06:22 | |
Smíchovské nádraží | 06:25 | |
Anděl | 06:27 | |
Karlovo náměstí | 06:29 | |
Národní třída | 06:30 | |
Můstek - B | 06:31 | |
Náměstí Republiky | 06:33 | |
Florenc - B | 06:34 | |
Křižíkova | 06:36 | |
Invalidovna | 06:38 | |
Palmovka | 06:39 | |
Českomoravská | 06:41 | |
Vysočanská | 06:43 | |
Kolbenova | 06:45 | |
Hloubětín | 06:47 | |
Rajská zahrada | 06:49 | |
Černý Most | 06:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost