trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 20:10 | |
Stodůlky | 20:12 | |
Luka | 20:14 | |
Lužiny | 20:15 | |
Hůrka | 20:17 | |
Nové Butovice | 20:18 | |
Jinonice | 20:20 | |
Radlická | 20:22 | |
Smíchovské nádraží | 20:25 | |
Anděl | 20:27 | |
Karlovo náměstí | 20:29 | |
Národní třída | 20:30 | |
Můstek - B | 20:31 | |
Náměstí Republiky | 20:33 | |
Florenc - B | 20:34 | |
Křižíkova | 20:36 | |
Invalidovna | 20:38 | |
Palmovka | 20:39 | |
Českomoravská | 20:41 | |
Vysočanská | 20:43 | |
Kolbenova | 20:45 | |
Hloubětín | 20:47 | |
Rajská zahrada | 20:49 | |
Černý Most | 20:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost