trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 04:33 | |
Moráň | 04:35 | |
Palackého náměstí | 04:36 | |
Zborovská | 04:38 | |
Anděl | 04:40 | |
Bertramka | 04:42 | |
U Zvonu | 04:43 | |
Klamovka | 04:44 | |
Kavalírka | 04:46 | |
Kotlářka | 04:47 | |
Poštovka | 04:48 | |
Hotel Golf | 04:49 | |
Vozovna Motol | 04:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost