trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 04:08 | |
Vozovna Kobylisy | 04:08 | |
Líbeznická | 04:09 | |
Březiněveská | 04:10 | |
Kobylisy | 04:12 | |
Ke Stírce | 04:13 | |
Okrouhlická | 04:14 | |
Vychovatelna | 04:15 | |
Bulovka | 04:16 | |
Vosmíkových | 04:17 | |
U Kříže | 04:18 | |
Libeňský zámek | 04:19 | |
Divadlo pod Palmovkou | 04:20 | |
Palmovka | 04:21 | |
Krejcárek | 04:23 | |
Biskupcova | 04:25 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 04:26 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 04:27 | |
Olšanská | 04:28 | |
Olšanské náměstí | 04:29 | |
Lipanská | 04:30 | |
Husinecká | 04:32 | |
Hlavní nádraží | 04:34 | |
Jindřišská | 04:35 | |
Václavské náměstí | 04:37 | |
Vodičkova | 04:38 | |
Lazarská | 04:45 | |
Karlovo náměstí | 04:47 | |
Moráň | 04:49 | |
Botanická zahrada | 04:50 | |
Albertov | 04:51 | |
Ostrčilovo náměstí | 04:52 | |
Svatoplukova | 04:53 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 04:54 | |
Otakarova | 04:57 | |
Nádraží Vršovice | 04:58 | |
Bohemians | 04:59 | |
Koh-i-noor | 05:00 | |
Slavia | 05:02 | |
Kubánské náměstí | 05:03 | |
Průběžná | 05:06 | |
Strašnická | 05:07 | |
Vozovna Strašnice | 05:08 | |
Vinice | 05:09 | |
Solidarita | 05:10 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 05:11 | |
Nové Strašnice | 05:12 | |
Černokostelecká | 05:13 | |
Depo Hostivař | 05:14 | |
Malešická továrna | 05:15 | |
Na Homoli | 05:16 | |
Ústřední dílny DP | 05:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost