trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:07 | |
Stodůlky | 11:09 | |
Luka | 11:11 | |
Lužiny | 11:12 | |
Hůrka | 11:14 | |
Nové Butovice | 11:15 | |
Jinonice | 11:17 | |
Radlická | 11:19 | |
Smíchovské nádraží | 11:22 | |
Anděl | 11:24 | |
Karlovo náměstí | 11:26 | |
Národní třída | 11:27 | |
Můstek - B | 11:28 | |
Náměstí Republiky | 11:30 | |
Florenc - B | 11:31 | |
Křižíkova | 11:33 | |
Invalidovna | 11:35 | |
Palmovka | 11:36 | |
Českomoravská | 11:38 | |
Vysočanská | 11:40 | |
Kolbenova | 11:42 | |
Hloubětín | 11:44 | |
Rajská zahrada | 11:46 | |
Černý Most | 11:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost