trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:31 | |
Stodůlky | 19:33 | |
Luka | 19:35 | |
Lužiny | 19:36 | |
Hůrka | 19:38 | |
Nové Butovice | 19:39 | |
Jinonice | 19:41 | |
Radlická | 19:43 | |
Smíchovské nádraží | 19:46 | |
Anděl | 19:48 | |
Karlovo náměstí | 19:50 | |
Národní třída | 19:51 | |
Můstek - B | 19:52 | |
Náměstí Republiky | 19:54 | |
Florenc - B | 19:55 | |
Křižíkova | 19:57 | |
Invalidovna | 19:59 | |
Palmovka | 20:00 | |
Českomoravská | 20:02 | |
Vysočanská | 20:04 | |
Kolbenova | 20:06 | |
Hloubětín | 20:08 | |
Rajská zahrada | 20:10 | |
Černý Most | 20:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost