trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 03:57 | |
Poliklinika Barrandov | 03:58 | |
Chaplinovo náměstí | 03:59 | |
K Barrandovu | 04:00 | |
Geologická | 04:01 | |
Hlubočepy | 04:04 | |
Zlíchov | 04:06 | |
Lihovar | 04:08 | |
ČSAD Smíchov | 04:09 | |
Smíchovské nádraží | 04:12 | |
Plzeňka | 04:13 | |
Na Knížecí | 04:14 | |
Anděl | 04:17 | |
Zborovská | 04:18 | |
Palackého náměstí | 04:19 | |
Karlovo náměstí | 04:21 | |
Novoměstská radnice | 04:22 | |
Lazarská | 04:30 | |
Vodičkova | 04:31 | |
Václavské náměstí | 04:33 | |
Jindřišská | 04:34 | |
Masarykovo nádraží | 04:37 | |
Náměstí Republiky | 04:39 | |
Dlouhá třída | 04:40 | |
Strossmayerovo náměstí | 04:43 | |
Veletržní palác | 04:44 | |
Výstaviště Holešovice | 04:45 | |
Nádraží Holešovice | 04:47 | |
Ortenovo náměstí | 04:48 | |
Dělnická | 04:49 | |
Maniny | 04:51 | |
Libeňský most | 04:53 | |
Palmovka | 04:56 | |
Balabenka | 04:58 | |
Divadlo Gong | 05:00 | |
Poliklinika Vysočany | 05:01 | |
Nádraží Vysočany | 05:02 | |
Vysočanská | 05:03 | |
Špitálská | 05:03 | |
Poštovská | 05:04 | |
Kolbenova | 05:05 | |
Nový Hloubětín | 05:06 | |
Vozovna Hloubětín | 05:07 | |
Starý Hloubětín | 05:08 | |
Kbelská | 05:09 | |
Hloubětín | 05:10 | |
Sídliště Hloubětín | 05:11 | |
Lehovec | 05:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost