trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 00:04 | |
Sídliště Hloubětín | 00:05 | |
Hloubětín | 00:06 | |
Kbelská | 00:07 | |
Starý Hloubětín | 00:08 | |
Vozovna Hloubětín | 00:08 | |
Nový Hloubětín | 00:09 | |
Kolbenova | 00:10 | |
Poštovská | 00:11 | |
Špitálská | 00:12 | |
Nádraží Vysočany | 00:13 | |
Poliklinika Vysočany | 00:14 | |
Divadlo Gong | 00:16 | |
Balabenka | 00:17 | |
Palmovka | 00:19 | |
Palmovka | 00:20 | |
Libeňský most | 00:21 | |
Maniny | 00:23 | |
U Průhonu | 00:25 | |
Ortenovo náměstí | 00:26 | |
Nádraží Holešovice | 00:28 | |
Výstaviště Holešovice | 00:30 | |
Veletržní palác | 00:31 | |
Strossmayerovo náměstí | 00:32 | |
Nábřeží Kapitána Jaroše | 00:33 | |
Dlouhá třída | 00:34 | |
Náměstí Republiky | 00:36 | |
Masarykovo nádraží | 00:39 | |
Jindřišská | 00:41 | |
Václavské náměstí | 00:43 | |
Vodičkova | 00:44 | |
Lazarská | 00:50 | |
Karlovo náměstí | 00:52 | |
Moráň | 00:54 | |
Palackého náměstí | 00:55 | |
Zborovská | 00:57 | |
Anděl | 01:01 | |
Na Knížecí | 01:02 | |
Plzeňka | 01:03 | |
Smíchovské nádraží | 01:05 | |
ČSAD Smíchov | 01:07 | |
Lihovar | 01:08 | |
Zlíchov | 01:09 | |
Hlubočepy | 01:12 | |
Geologická | 01:14 | |
K Barrandovu | 01:15 | |
Chaplinovo náměstí | 01:16 | |
Poliklinika Barrandov | 01:17 | |
Sídliště Barrandov | 01:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost