trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 20:28 | |
Líbeznická | 20:29 | |
Březiněveská | 20:30 | |
Kobylisy | 20:31 | |
Ke Stírce | 20:32 | |
Okrouhlická | 20:33 | |
Vychovatelna | 20:34 | |
Bulovka | 20:35 | |
Vosmíkových | 20:36 | |
U Kříže | 20:37 | |
Libeňský zámek | 20:39 | |
Divadlo pod Palmovkou | 20:40 | |
Palmovka | 20:42 | |
Krejcárek | 20:45 | |
Biskupcova | 20:47 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 20:48 | |
Mezi Hřbitovy | 20:50 | |
Želivského | 20:52 | |
Olšanské hřbitovy | 20:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost