trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 18:50 | |
Petřiny | 18:53 | |
Nádraží Veleslavín | 18:55 | |
Bořislavka | 18:56 | |
Dejvická | 18:59 | |
Hradčanská | 19:01 | |
Malostranská | 19:02 | |
Staroměstská | 19:04 | |
Můstek - A | 19:05 | |
Muzeum - A | 19:07 | |
Náměstí Míru | 19:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 19:10 | |
Flora | 19:12 | |
Želivského | 19:14 | |
Strašnická | 19:16 | |
Skalka | 19:19 | |
Depo Hostivař | 19:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost