trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 01:45 | |
Sídliště Hloubětín | 01:46 | |
Hloubětín | 01:47 | |
Kbelská | 01:48 | |
Nademlejnská | 01:49 | |
U Elektry | 01:49 | |
Podkovářská | 01:50 | |
Kabešova | 01:51 | |
Nádraží Libeň | 01:53 | |
Multiaréna Praha | 01:55 | |
Ocelářská | 01:56 | |
Balabenka | 01:57 | |
Palmovka | 01:59 | |
Palmovka | 02:00 | |
Invalidovna | 02:02 | |
Urxova | 02:03 | |
Křižíkova | 02:04 | |
Karlínské náměstí | 02:05 | |
Florenc | 02:06 | |
Bílá labuť | 02:07 | |
Masarykovo nádraží | 02:09 | |
Jindřišská | 02:11 | |
Václavské náměstí | 02:13 | |
Vodičkova | 02:14 | |
Lazarská | 02:20 | |
Karlovo náměstí | 02:22 | |
Moráň | 02:24 | |
Palackého náměstí | 02:25 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 02:26 | |
Výtoň | 02:27 | |
Podolská vodárna | 02:30 | |
Kublov | 02:31 | |
Dvorce | 02:32 | |
Přístaviště | 02:34 | |
Pobřežní cesta | 02:35 | |
Nádraží Braník | 02:37 | |
Černý kůň | 02:38 | |
Belárie | 02:40 | |
Modřanská škola | 02:41 | |
Nádraží Modřany | 02:42 | |
Čechova čtvrť | 02:43 | |
Poliklinika Modřany | 02:44 | |
U Libušského potoka | 02:45 | |
Modřanská rokle | 02:46 | |
Sídliště Modřany | 02:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost