trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pobřežní cesta | 23:42 | |
Nádraží Braník | 23:44 | |
Černý kůň | 23:45 | |
Belárie | 23:47 | |
Modřanská škola | 23:48 | |
Nádraží Modřany | 23:49 | |
Čechova čtvrť | 23:50 | |
Poliklinika Modřany | 23:51 | |
U Libušského potoka | 23:52 | |
Modřanská rokle | 23:53 | |
Sídliště Modřany | 23:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost