trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 17:35 | |
Petřiny | 17:38 | |
Nádraží Veleslavín | 17:40 | |
Bořislavka | 17:41 | |
Dejvická | 17:44 | |
Hradčanská | 17:46 | |
Malostranská | 17:47 | |
Staroměstská | 17:49 | |
Můstek - A | 17:50 | |
Muzeum - A | 17:52 | |
Náměstí Míru | 17:54 | |
Jiřího z Poděbrad | 17:55 | |
Flora | 17:57 | |
Želivského | 17:59 | |
Strašnická | 18:01 | |
Skalka | 18:04 | |
Depo Hostivař | 18:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost