trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 21:26 | |
Líbeznická | 21:27 | |
Březiněveská | 21:28 | |
Kobylisy | 21:29 | |
Ke Stírce | 21:30 | |
Okrouhlická | 21:31 | |
Vychovatelna | 21:32 | |
Bulovka | 21:33 | |
Vosmíkových | 21:34 | |
U Kříže | 21:35 | |
Libeňský zámek | 21:37 | |
Divadlo pod Palmovkou | 21:38 | |
Palmovka | 21:40 | |
Krejcárek | 21:43 | |
Biskupcova | 21:45 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 21:46 | |
Mezi Hřbitovy | 21:48 | |
Želivského | 21:50 | |
Olšanské hřbitovy | 21:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost