trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 14:43 | |
Petřiny | 14:45 | |
Nádraží Veleslavín | 14:47 | |
Bořislavka | 14:49 | |
Dejvická | 14:52 | |
Hradčanská | 14:53 | |
Malostranská | 14:55 | |
Staroměstská | 14:56 | |
Můstek - A | 14:58 | |
Muzeum - A | 15:00 | |
Náměstí Míru | 15:01 | |
Jiřího z Poděbrad | 15:03 | |
Flora | 15:04 | |
Želivského | 15:06 | |
Strašnická | 15:09 | |
Skalka | 15:12 | |
Depo Hostivař | 15:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost