trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nad Džbánem | 21:29 | |
Nádraží Veleslavín | 21:30 | |
Červený Vrch | 21:31 | |
Sídliště Červený Vrch | 21:32 | |
Bořislavka | 21:33 | |
Na Pískách | 21:34 | |
Hadovka | 21:35 | |
Thákurova | 21:37 | |
Dejvická | 21:39 | |
Vítězné náměstí | 21:40 | |
Hradčanská | 21:43 | |
Chotkovy sady | 21:45 | |
Malostranská | 21:48 | |
Čechův most | 21:49 | |
Dlouhá třída | 21:51 | |
Náměstí Republiky | 21:54 | |
Masarykovo nádraží | 21:55 | |
Hlavní nádraží | 21:57 | |
Husinecká | 21:59 | |
Lipanská | 22:01 | |
Olšanské náměstí | 22:02 | |
Flora | 22:05 | |
Olšanské hřbitovy | 22:06 | |
Želivského | 22:07 | |
Želivského | 22:08 | |
Vinohradské hřbitovy | 22:09 | |
Krematorium Strašnice | 22:10 | |
Vozovna Strašnice | 22:11 | |
Vinice | 22:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost