trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 13:20 | |
Petřiny | 13:23 | |
Nádraží Veleslavín | 13:25 | |
Bořislavka | 13:26 | |
Dejvická | 13:29 | |
Hradčanská | 13:31 | |
Malostranská | 13:32 | |
Staroměstská | 13:34 | |
Můstek - A | 13:35 | |
Muzeum - A | 13:37 | |
Náměstí Míru | 13:39 | |
Jiřího z Poděbrad | 13:40 | |
Flora | 13:42 | |
Želivského | 13:44 | |
Strašnická | 13:46 | |
Skalka | 13:49 | |
Depo Hostivař | 13:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost