trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 10:50 | |
Petřiny | 10:53 | |
Nádraží Veleslavín | 10:55 | |
Bořislavka | 10:56 | |
Dejvická | 10:59 | |
Hradčanská | 11:01 | |
Malostranská | 11:02 | |
Staroměstská | 11:04 | |
Můstek - A | 11:05 | |
Muzeum - A | 11:07 | |
Náměstí Míru | 11:09 | |
Jiřího z Poděbrad | 11:10 | |
Flora | 11:12 | |
Želivského | 11:14 | |
Strašnická | 11:16 | |
Skalka | 11:19 | |
Depo Hostivař | 11:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost