trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 09:35 | |
Petřiny | 09:38 | |
Nádraží Veleslavín | 09:40 | |
Bořislavka | 09:41 | |
Dejvická | 09:44 | |
Hradčanská | 09:46 | |
Malostranská | 09:47 | |
Staroměstská | 09:49 | |
Můstek - A | 09:50 | |
Muzeum - A | 09:52 | |
Náměstí Míru | 09:54 | |
Jiřího z Poděbrad | 09:55 | |
Flora | 09:57 | |
Želivského | 09:59 | |
Strašnická | 10:01 | |
Skalka | 10:04 | |
Depo Hostivař | 10:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost