trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Depo Hostivař | 07:40 | |
Skalka | 07:42 | |
Strašnická | 07:45 | |
Želivského | 07:47 | |
Flora | 07:49 | |
Jiřího z Poděbrad | 07:50 | |
Náměstí Míru | 07:52 | |
Muzeum - A | 07:54 | |
Můstek - A | 07:55 | |
Staroměstská | 07:57 | |
Malostranská | 07:58 | |
Hradčanská | 08:00 | |
Dejvická | 08:02 | |
Bořislavka | 08:05 | |
Nádraží Veleslavín | 08:07 | |
Petřiny | 08:09 | |
Nemocnice Motol | 08:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost