trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 20:43 | |
Petřiny | 20:45 | |
Nádraží Veleslavín | 20:47 | |
Bořislavka | 20:49 | |
Dejvická | 20:52 | |
Hradčanská | 20:53 | |
Malostranská | 20:55 | |
Staroměstská | 20:56 | |
Můstek - A | 20:58 | |
Muzeum - A | 21:00 | |
Náměstí Míru | 21:01 | |
Jiřího z Poděbrad | 21:03 | |
Flora | 21:04 | |
Želivského | 21:06 | |
Strašnická | 21:09 | |
Skalka | 21:12 | |
Depo Hostivař | 21:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost