trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 04:56 | |
Malý Břevnov | 04:57 | |
Obora Hvězda | 04:58 | |
Vypich | 05:00 | |
Říčanova | 05:01 | |
Břevnovský klášter | 05:02 | |
U Kaštanu | 05:03 | |
Drinopol | 05:04 | |
Marjánka | 05:05 | |
Malovanka | 05:07 | |
Hládkov | 05:09 | |
Vozovna Střešovice | 05:10 | |
Prašný most | 05:12 | |
Hradčanská | 05:14 | |
Sparta | 05:16 | |
Letenské náměstí | 05:18 | |
Kamenická | 05:19 | |
Strossmayerovo náměstí | 05:20 | |
Vltavská | 05:22 | |
Pražská tržnice | 05:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost