trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 12:30 | |
Malý Břevnov | 12:31 | |
Obora Hvězda | 12:32 | |
Vypich | 12:34 | |
Říčanova | 12:35 | |
Břevnovský klášter | 12:36 | |
U Kaštanu | 12:37 | |
Drinopol | 12:38 | |
Marjánka | 12:39 | |
Malovanka | 12:41 | |
Hládkov | 12:43 | |
Vozovna Střešovice | 12:44 | |
Prašný most | 12:46 | |
Hradčanská | 12:48 | |
Sparta | 12:50 | |
Letenské náměstí | 12:52 | |
Kamenická | 12:53 | |
Strossmayerovo náměstí | 12:55 | |
Vltavská | 12:57 | |
Pražská tržnice | 13:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost